قد بلند دیده شویم

قد بلند دیده شویم

شاید وقتی صحبت از بلند نشون دادن قد به میون میاد، عده ای باور نکنن و قد را بخش تثبیت شده هر فرد بدونن، اما شما می تونین با رعایت کردنه یه سری اصول، قدتون رو بلندتر از اون چیزی که هست نشون بدید: - لباس هایی با خطوط راه راه عمودی به تن کنین، زیرا خطوط عمودی، چشم بیننده رو به سمت بالا و پایین هدایت می کنه و باعث خطای دید می شه، در نتیجه، قد رو بلندتر نشون می ده . - بلوز و شلوار هم رنگ بپوشین، زیرا پوشیدن دو رنگ بلوز و شلوار، بدن شما رو در چشم بیننده به دو قسمت تقسیم می کنه و چشم به اشتباه، قد رو کوتاه تر تصور می کنه. اما لباس سرتاسر یکرنگ، بدن رو تنها در یه بخش نشون می ده و بیننده شما را بلندتر میبینه. - اگر می خواین بلند قد به نظر برسین، نقش و نگارهای لباس تون نباید درشت باشه. نقش های درشت روی لباس، باعث می شه شما کوتاه تر و پهن تر به نظر بیایین. اما نقش های ریز مانند طرح چهارخانه ریز، شما رو قدبلند و خوش اندام نمایان می کنه. - لباس های گشاد و بزرگ نپوشین. هرگز پیراهنی که در آن گم می شید به تن نکنین. این لباس ها شما رو چاق تر و کوتاه تر نشان می ده.

نکاتی برای خانم هایی که می خواهند قدبلند دیده بشوند

دختران و زنانی که می خوان قد بلندتر دیده بشن باید به اصول زیر توجه ویژه ای داشته باشن: - در ابتدا همانطور که می دونید برای بلند قد به نظر رسیدن کفش پاشنه بلند بپوشین. این امکان خوب برای خانم ها وجود داره که با پوشیدن کفش لژدار یا پاشنه دار به بلند قد شدن خودتون کمک کنین. - برای بلند قد به نظر رسیدن لباس یقه 7 بپوشین، زیرا اون مانند خطوط راه راه عمودی موجب خطای دید می شه و قد رو بلندتر نشون می ده. در حالی که یقه گرد به کوتاه و چاق نشون دادنه قد شما کمک می کنه. - دامن کوتاه بپوشین زیرا هرچه بخش بیشتری از پا بیرون باشه، قد بلندتر به نظر میرسین، بنابراین دامنی بپوشین که تا بالای زانوهاتون باشه و زانوهاتون باید پیدا باشه. -شلوار دمپا گشاد به پا کنین. این شلوارها قد رو بلند و پاها رو متناسب تر نشون می ده، در حالی که شلوار تنگ به پاها ظاهری چاق و کوتاه میده. -شلوار و کفشی یه رنگ انتخاب کنین، زیرا پاها ظاهری کشیده تر پیدا می کنن. -شلوار فاق بلند بپوشین. فاق بلند شلوار، چشم بیننده رو فریب می ده و تصور می شه که پاهای شما بلندتره . - کمربند باریک ببندین، کمربند باریک به زیباتر شدن اندام تان کمک می کنه. -گردنبند بلند و آویخته استفاده کنین. این نوع گردنبند چشم بیننده رو به سمت بالا و پایین هدایت می کنه و در نتیجه، بالاتنه کشیده تر به نظر میرسه. -برای قد بلندشدن کیف بزرگ دست نگیرین. کیف های بزرگی که ظاهر ساک رو دارن، از قد بلندی شما کم می کنن و کوتاه و زمخت نشونتون می دن. برعکس کیف های ظریف که خطوطی باریک دارن، باعث کشیده تر نشون دادن شما می شن -مدل موی مناسب انتخاب کنین. برای قد بلند به نظر رسیدن موهاتون نباید روی شونه هاتون قرار بگیره. اگه موهایی بلند دارین، نباید اونارو روی شونه هاتون بندازین، و گرنه اندام شما رو فشرده تر و کوتاه تر از اون چیزی که هست، نشون میدن. موهاتون رو کوتاه کنین یا اونا رو با کلیپس یا کش مو جمع کنین، به نحوی که روی شونه تون قرار نگیره.

نکاتی برای آقایان که می خواهند قدبلند دیده بشوند

آقایانی که می خوان قد بلند دیده بشن باید به نکات زیر توجه داشته باشن: -مدل موی مناسب انتخاب کنین. اگر می خواین بلند و باریک تر به نظر بیایین، قسمت های کناری سر در بالای گوش ها را کوتاه کنین و در عوض بالای سر را بلند کرده و رو به بالا بدید. بدین ترتیب، قد شما کمی بلندتر به نظر میرسه. - کفش دارای لژ مناسب انتخاب کنین. برخی کفش ها دارای لژ پنهان اند که به چشم بیننده نمی آین، اما قد شما رو بلندتر از اون چیزی که هست، نشون می ده. -کت نسبتا کوتاه بپوشین. به طور کلی، کت و شلوار موجب قد بلند نشون دادن شما می شه. اما اگه کت نسبتا کوتاه باشه، به نحوی که قسمت بیشتری از پاها نمایان بشه، قدبلندتر به نظر میرسین. - کراوات بلند و باریک با خطوط راه راه باریک ببندین تا بالاتنه شما بلندتر و ظریف تر به نظر بیاد. زیرا، کراوات پهن باعث کوتاه و زمخت نشون دادنه شما میشه. -بلوز نسبتا کوتاه بپوشین. بلوزهای غیر رسمی رو نیز مانند کت تون نسبتا کوتاه تر انتخاب کنین تا قسمت بیشتری از پاهاتون پیدا باشه و بدین ترتیب، قدبلندتر جلوه کنین. اما بلوزتون نباید بیش از حد کوتاه باشه، وگرنه نمایی غیرواقعی پیدا می کنین -مراقب قد شلوارتون باشید.شلوار نه باید کوتاه باشه و نه بیش از حد بلند. شلوار کوتاه بد مدله و پاها رو کوتاه تر نشون می ده؛ اما اگه شلوار بیش از حد بلند باشه، لبه پایینی اون روی قسمت بند کفش جمع می شه و به بیننده این حس را القا می کنه که شما قدی کوتاه دارین. چین خوردگی های پهن افقی لبه پایینی پاچه ها، به خودی خود می تونن عامل کوتاه نشون دادن شما باشن. پس شلوارهاتون رو در اندازه ای مناسب انتخاب کنین؛ نه کوتاه و نه بلند. - شلوار فاق بلند بپوشیدن. قد بلند فاق در چشم بیننده به طول پاهاتون اضافه میکنه. پس شلوار فاق بلند بپوشین و قسمت پایینی بلوزتون رو داخل اون قرار بدین. -شلوارهاتون رو در رنگ های تیره انتخاب کنین. رنگ های تیره شما رو بلندتر و باریک تر نشون می دن. بنابراین شلوارهاتون رو حتما به رنگ تیره انتخاب کنین تا پاهاتون بلندتر به نظر بیان. امیدوارم با به کار بستن این نکات بتونین ظاهری بلندتر و خوش تیپ تر پیدا کنین. مراقب ژست تون باشین. هنگامی که ایستاده یا نشسته اید قوز نکنین تا اندام تان جمع نشه. همواره گردن تون رو بالا بگیرین و شونه هاتون رو عقب بدین

امتیاز دهی

اولین نفری باشید که نظر می دهد!
0
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%